Angel Sensual, neboli Smyslný Anděl, je jméno obchodu patřícího do skupiny Czech Brand Services s.r.o. (dále jen CBS) s kamennou prodejnou v Praze v pasáži Černá růže a elektronickým obchodem. Jsme malý dynamický kolektiv, který se zaměřuje na módní trendy a přináší do české republiky často nedostupné nebo již vyprodané kolekce známých světových značek. Naším hlavním motem je spokojený zákazník. Produkty které přinášíme na trh nepatří mezi nejlevnější a ani nechceme být ti, co vám budou garantovat nejnižší cenu a to protože si zakládáme na kvalitě, servisu a spokojenosti. U nás naleznete ojedinělé kousky, často vyprodané nebo již nedostupné, ikonické a často již i se sběratelskou hodnotou. Proto pokud chcete nalézt módní doplněk na míru pro vás, pro vaši osobnost , postavu,styl, tak jsme vám připraveni sehnat nemožné a udělat z vás smyslného anděla. 

První testovací verzi prodejny jsme spouštěli v roce 2020 a na základě 6 měsíčního průzkmu pak upravili celý sortiment do současné finální podoby. Ale učitě není všemu konec. Naopak jsme teprve na začátku.

O co se snažíme

Být ti nejlepší pro vás všechny kdo hledáte jak být jedineční, styloví, světoví a zároveň smyslní, taktní a překrásní. Jednoduše řečeno chceme vám umožnit se stát smyslnými anděli v tomto světě a umožnit vám okouzlovat vaše okolí. Proto náš sortiment není velkoprodej s důrazem na cenu, ale náš osobní přístup má mít za výsledek především spokojenost a dobrý pocit.

Kontaktujte nás

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.